Platba a doprava


NEYTEX s.r.o. sa vždy snaží o rýchle a bezproblémové dodanie objednaného tovaru. Všetok tovar dodávame prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo osobným odberom v Košiciach.

Tovar dodávame do 14-tich pracovných dní po prijatí Vašej objednávky. V každom prípade však berte do úvahy informácie o dostupnosti objednaného tovaru. Prípadné predĺženie dodacej lehoty Vám bude oznámené.

Aj napriek našej najväčšej snahe môže nastať to, že z dôvodu neočakávaného záujmu zo strany zákazníkov môže byť tovar vypredaný. Preto berte prosím do úvahy, že tovar dodávame iba do vypredania skladových zásob.

EXTRA TIP:

Adresa objednávateľa a dodacia adresa nemusia byť zhodné, to znamená, že objednaný tovar doručíme na adresu podľa Vášho želania (táto služba sa nevzťahuje na P.O.BOX. V každom prípade je nutné, aby ste uviedli telefonický kontakt, aby Vás mohol kuriér kontaktovať a dohodnúť si s Vami prebratie objednaného tovaru. Veríme, že tento spôsob doručenia pomôže najmä príliš pracovne zaneprázdneným zákazníkom.


Pripravujeme možnosť doručenia objednávok cez Zásielkovňu , prostredníctvom kuriérskej služby  a pripravujeme aj možnosť osobného odberu v Košiciach.

Platba

Vašu objednávku máte možnosť uhradiť

PLATBA VOPRED: Po vytvorení objednávky Vám zašleme emailom faktúru. Po pripísaní platby na náš účet , bude Vaša objednávka zabalená a expedovaná , cena poštovného je 3,70 €
PLATBA DOBIERKOU: Po vytvorení objednávky Vám Vašu objednávku zabalíme a zašleme na najbližšiu dodávateľskú poštu , cena poštovného s dobierkou  je 4,70 €
OSOBNÝ DOBER: Pripravujeme